Uśmiech otwiera drzwi ...i nie ma w tym przesadyWedług badań, od 70 do 90 % przekazu stanowi komunikacja niewerbalna. Zatem wchodząc do sklepu, urzędu, witając się z sąsiadem czy nawiązując kontakt w każdym nowym dla nas miejscu, możemy na „dzień dobry” zyskać  życzliwość i sympatię, zanim jeszcze padną pierwsze słowa. Szczery uśmiech wzbudza zaufanie i jest zwykle odwzajemniany.
 
Dlaczego więc tak rzadko się uśmiechamy? 
Chyba nikt z nas nie jest smutny z natury, po prostu mamy lepsze lub gorsze dni. Są jednak osoby, które krępuje własny uśmiech, dlatego wolą się nie uśmiechać i zakrywają usta ręką. Tymczasem współczesna stomatologia znajduje rozwiązania i odpowiedzi na niemal każdy problem. Wizyta u dentysty nie ogranicza się do leczenia  bolących zębów czy usuwania takich, dla których nie ma już ratunku. Jej celem jest kreowanie zdrowego i pięknego uśmiechu. 
 
Tak samo jak dbamy o włosy i paznokcie, kupujemy biżuterię, drogie kosmetyki i modne ubrania, tak samo nie powinno nam być obojętne, jakim „pięknym” i zdrowym uśmiechem dysponujemy. Tym bardziej, że to nie tylko kwestia urody, ale przede wszystkim zdrowia całego organizmu. Stany zapalne w jamie ustnej mogą być przyczyną wielu groźnych chorób: infekcji zatok, uszkodzenia stawów i nerek, chorób serca i wielu innych. Niestety, najczęściej trafiamy do stomatologa dopiero wtedy, kiedy nas boli i zdarza się, że jest już za późno…

Zwykle gubi nas niewiedza i strach. Jeśli nie wiemy, że istnieją roz-wiązania dla naszych problemów, nie wiemy również, że możemy się ich pozbyć raz na zawsze. Implanty zębowe, niewidoczne aparaty ortodontyczne, leczenie kanałowe przy użyciu mikroskopu, bezbo-lesne znieczulenie komputerowe – to tylko wycinek tego, co możemy dzisiaj Państwu zaoferować. To nie żart. Dbanie o zęby to rzeczywiście ostatni krzyk mody!  
 
Jesteśmy zespołem lekarzy stomatologów otwartych na problemy zdrowia jamy ustnej naszych Pacjentów. Każdy z nas zajmuje się z pasją innym działem stomatologii i w tej wąskiej specjalizacji dąży do perfekcji. Wszystkich Państwa zachęcamy do szerokiego i serdecznego uśmiechania się na co dzień! 

 • Klimatyzacja
 • Parking
 • Udogodnienia dla
  niepełnosprawnych
 • Internet WiFi
 • Napoje
 • Leczenie
  bez bólu
 • Cyfrowa
  diagnostyka RTG
 • Płatność kartami
  (Visa, MasterCard)
 • Telewizja